ІНФОРМАЦІЯ З БЕЗПЕКИ JUVÉDERM®

JUVÉDERM® - це перший рекомендований лікарями наповнювач для обличчя, який пройшов розширені клінічні випробування. Ваш лікар запитає про перенесені Вами раніше захворювання, щоб визначити, чи підходять вам продукти JUVÉDERM®.

Проінформуйте свого лікаря, якщо у Вас є:

  • Важкі алергії з випадками анафілаксії, множинні важкі алергії, алергії на гіалуронову кислоту або інші препарати-наповнювачі або алергії на лідокаїн чи інші місцеві анестетики.
  • Випадки аутоімунних захворювань, рецидивні ангіни, ревматизм, епілепсія або порфірія.

Нижче наведено важливі рекомендації з терапії, які Ви маєте обговорити з лікарем перед процедурою, щоб уникнути незадовільних результатів і ускладнень:

  • В даний час Ви приймаєте ліки, які можуть подовжувати кровотечу, такі як ацетилсаліцилова кислота (аспірин), нестероїдні протизапальні препарати або антикоагулянти - як і при будь-якій ін'єкції, у Вас може виникнути тривала кровотеча. Ви маєте повідомити свого лікаря про будь-які ліки, які Ви в даний час приймаєте.
  • Нещодавно у Вас були інші процедури на поверхні шкіри (наприклад, лазерна терапія, пілінг шкіри або дермабразія) або якщо ви раніше використовували наповнювачі.
  • У Вас є шкірні інфекції або запалення, такі як акне або герпес.
  • У вас є множинні шрами.
  • Ви вагітні або годуєте грудьми, або Ви молодше 18 років, оскільки безпека продуктів JUVÉDERM® для цього віку не встановлена.

Можливі побічні ефекти, пов'язані з продуктами JUVÉDERM®, включають в себе тимчасові реакції у місці ін'єкції, такі як почервоніння, припухлість, свербіння, біль, затвердіння, нерівності, синці та знебарвлення. Ці реакції можуть виникнути відразу або можуть бути відстрочені і можуть тривати до тижня. Ін'єкції в губи можуть викликати більше набряклості і синців через унікальну фізіологію цієї області. Як і в разі будь-якої ін'єкції, існує ризик інфікування. Це не повний список побічних ефектів. Якщо запальні реакції зберігаються протягом більше одного тижня або розвиваються будь-які інші побічні ефекти, якомога швидше зверніться до лікаря