• JUVÉDERM® – бренд наповнювачів для обличчя на основі гіалуронової кислоти (ГК), що є лідером у світі
  • Результати з JUVÉDERM® можуть тривати від 9 до 24 місяців в залежності від обраної терапії. JUVÉDERM® інтегрується в тканини під шкірою, щоб надати природні результати.

Бренд гіалуронової кислоти № 1 за часткою ринку на більшості ринків, звідки отримані дані (2018).Juvéderm® VOLITE

Ін'єкційний препарат для поліпшення якості шкіри JUVÉDERM® може допомогти покращити зволоження шкіри на термін до 9 місяців

Він може використовуватися для обличчя, шиї, декольте і для рук:

  • Покращення еластичності
  • Покращення зовнішнього вигляду дрібних зморшок
  • Зволоження шкіри
  • Покращення гладкості шкіри

* У 2015 році в цілому 40 фахівців охорони здоров'я з Канади, Великобританії, Франції. Італії і Тайваню взяли участь в дослідженні ринку компанії Аллерган, призначеному для оцінки якості шкіри.
† У дослідженнях з оцінки Juvéderm® VOLITE використовувався Juvéderm® VOLITE B (без лідокаїну).
‡ Для оцінки гладкості шкіри були використані зміни текстури шкіри щік.


Ваш лікар-естетист буде працювати з Вами, щоб визначити підходящі для Вас процедури JUVEDERM®, і розповість про те, як можна освіжити Вам зовнішній вигляд, поліпшити або підкреслити Ваші особливості.

Знайти клініку, щоб записатися на консультацію.

ЗРОБИТЬ ЦЕ ПРАВИЛЬНО

Буде складено персональний план терапії, заснований на Ваших індивідуальних цілях, і Вам буде рекомендовано правильну кількість процедур JUVÉDERM®, необхідних для досягнення результатів.

Перед лікуванням
Сесія 1
Сесія 2
Сесія 3
На зображеннях вище показаний пацієнт, якому проводять процедури певною кількістю JUVÉDERM® під час різних сеансів в один і той же день. Кількість JUVÉDERM® буде визначатися Вашим лікарем.

ПОБАЧТЕ ОДРАЗУ

96%
ПАЦІЄНТІВ ПОВІДОМИЛИ ПРО ПОЧУТТЯ ЗАХОПЛЕННЯ АБО ЩАСТЯ ОДРАЗУ ПІСЛЯ ТЕРАПІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ Juvéderm® VOLUMA

ЗАПИШІТЬСЯ

Створіть план терапії, спираючись на Bаші особисті цілі, разом з Вашим локальним лікарем. Дізнайтеся більше про процес консультації або знайдіть тут найближчу клініку. Звертаємо Вашу увагу на те, що при використанні наповнювачів JUVÉDERM® існує ймовірність побічних ефектів. Проконсультуйтеся з Вашим лікарем.