Якщо Ви зацікавлені в терапії за допомогою JUVÉDERM®, спочатку запишіться на консультацію з лікарем-естетистом.

Якщо у Вас вже є чітке уявлення про конкретну область корекції, або Ви просто бажаєте дізнатися більше, лікар зорієнтує Вас і складе індивідуальний план терапії. Консультація не зобов'язує Вас проходити процедуру.

Заповніть цю просту онлайн-анкету, щоб визначити свої цілі і вкажіть області, на яких Ви хотіли б зосередитися, і створіть візуальний профіль, щоб Він був готовий до Вашої зустрічі.

Також оберіть варіант додавання фотографій до анкети. Це допоможе Вашому лікарю-естетисту бачити різні вирази обличчя. Наприклад, посмішку або нахмурення.

Кожний сеанс JUVÉDERM® може зайняти в30-60 хвилин. В деякі процедури JUVÉDERM® входить анестетик, який може допомогти зменшити будь-який дискомфорт, який Ви можете відчувати під час лікування.

Результати може бути видно незабаром після терапії. У місцях ін'єкцій може спостерігатися почервоніння або припухлість. Ви можете продовжувати свій день в звичайному режимі в залежності від проведеної терапії.

Перш ніж записатися на прийом, обміркуйте деякі з цих питань, щоб запитати їх під час консультації:

Перевірте: Розкажіть мені більше про вашу практику і досвід? Ін'єкції Вам буде виконувати тільки досвідчений і кваліфікований фахівець, який може з упевненістю розповісти Вам про свій досвід і поспілкуватися з Вами під час консультації.
Подивіться: Можу я побачити приклади ваших робіт? Попросіть подивитися фотографії пацієнтів "до і після" лікування у Вашого лікаря. Також попросіть подивитися фотографії пацієнтів, яким вони допомогли добитися подібного вигляду.
Дізнайтесь: З яким брендом ви працюєте? Запитайте, з яким брендом вони працюють і чому. Вам слід використовувати тільки зареєстровані наповнювачі для обличчя, розроблені виробником з доброю репутацією.
Проаналізуйте: Яка терапія мені потрібна, щоб отримати бажаний вигляд? Чи можете Ви пояснити мій план терапії? Ваш лікар має зв'язати відповідь з емоційними атрибутами бажаного зовнішнього вигляду (тобто, тим, як Ви хочете виглядати, а не фокусуватися на конкретних «зморшках»). Хороший лікар скаже Вам, чи можливий Ваш бажаний вигляд, і порекомендує план терапії. Сюди також має входити попереднє роз'яснення та узгодження витрат.

ЗНАЙТИ КЛІНІКУ

Потім, знайдіть клініку, щоб записатися на прийом і поговорити з вашим фахівцем з естетики